Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
Evaluare non-invazivă şi tratament optim folosind abordarea din medicina integrativă

La Centrul Holistic Soma (www.holisticsoma.ro) beneficiati de evaluare şi tratamentul optim pentru diverse afecţiuni. folosind abordarea din medicina integrativă.     Dr. Iulia Vlad, medic medicina de familie cu competenţe in apifitoterapie, aromaterapie, Ayurveda si dietoterapie. ofera o abordare medicală personalizată, bazată pe ultimele descoperiri din fizica cuantică, cu...

Fondatorul ClickBrainiacs, Sorin Vîlcea, interviu pentru TVR 1

Fondatorul ClickBrainiacs, Sorin Vîlcea, vorbește într-un interviu pentru TVR 1 despre SEO, sistemele PPC, strategiile de marketing online și ne oferă soluții legate de ce poti face într-o piață din ce în ce mai competitivă. „Sorin Vîlcea, un înțelept tinerel și maestru într-ale digitalului, a debutat în prima transmisie live...

Ediţia XXII – zbor si culoare la Magia apei informate

A XXII-a ediţie a Magiei apei informate, evenimentsusţinut de AQUA Carpatica, a venit pe 15 martie cu un gand de primavara si de transformare interioara. Copiii grădiniţei “Dumbrava minunată” din Pipera, Voluntari s-au bucurat ca de fiecare data de intalnirea cu plansele de...

AQUA Carpatica, singurul brand românesc prezent la Natural Products Expo West din California, cel mai mare târg B2B dedicat industriei produselor organice

Brandul AQUA Carpatica a prezentat gustul purității segmentului business din întreaga lume, în cadrul Natural Products Expo West din Anaheim, Los Angeles, California, cel mai mare târg B2B dedicat industriei produselor organice și naturale. Evenimentul Natural Products Expo West este unul de referință pentru companiile care...

Primăvară cu a XXII-a ediție la „MAGIA APEI INFORMATE”

Vă invităm la cea de-a douăzecişidoua ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să învăţăm să renaştem şi să ne transformăm.                  Flori si fluturi                         Vineri, 15 martie 2019, orele 11:00,                          Grădiniţa Dumbrava minunată      ...

„Spring Yoga Festival” vine cu cea de-a III-a ediție

În curand, MikaZen va organiza cea de-a treia ediție a Spring Yoga Festival, eveniment ce sărbătorește primăvara ca un nou început, printr-un program de două zile de clase și ateliere de yoga și terapii complementare ghidate de instructori și terapeuți cu o îndelungată experiență în...

Superbet, sponsorul oficial al naționalei de șah a României

Superbet, cel mai mare operator de pariuri sportive din România, a devenit sponsorul oficial al Federației Române de Șah. În cadrul acestui parteneriat compania va susține la toate competițiile din 2019 loturile naționale de seniori, masculin și feminin. Inițiativa face parte din direcția strategică pe care...