Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
(VIDEO) Ion Țupa: Este momentul ca familia tenisului românesc să se reunească

https://youtu.be/FJy7mTrbhO0 Tenisul românesc trece de câțiva ani prin momente dificile la nivel de regulamente, încredere și infrastructură, asta neavând legătură cu faptul că încă mai avem rezultate la nivel internațional, informează Sport Profit. Astfel, un grup de oameni cu mare experiență în domeniu încearcă să aducă un suflu nou...

(VIDEO) Marius Vecerdea a discutat cu Ion Țiriac despre situația tenisului românesc. Întâlniri cu reprezentanții cluburilor, program și echipa de candidatură pentru alegerile de la F.R Tenis

https://youtu.be/XCKkc5fnU50 Președintele T.C. Pamira Sibiu, Marius Vecerdea, s-a întîlnit cu Ion Țiriac pentru a discuta despre situația actuală a tenisului românesc și despre viitoarele alegeri la federație. „În primul rând am solicitat o întâlnire cu domnul Ion Țiriac pentru a discuta despre lipsa totala de transparență,...

O bomboană de mașină, premiul oferit de către Dr. Oetker România!

An de an, Dr. Oetker România organizează campanii promoționale dedicate categoriei de ingrediente pentru prăjituri, în urma cărora participanții pot câștiga premii pe măsura creativității lor. Campania de anul acesta, ‘’Cu o prăjitură se face primăvară’’, desfășurată în perioada 25 februarie  – 12 mai 2019, a...