Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
Achiziția pachetului majoritar de acțiuni al V.M. Cavaway de către Alexandrion Group a fost aprobată de Comisia Concurenței din Cipru

Parteneriat realizat cu succes. Alexandrion Group a încheiat achiziția pachetului majoritar de acțiuni al V.M. Cavaway după ce tranzacția a fost aprobată de Comisia Concurenței din Cipru. Cavaway, cu sediul în Larnaca, Cipru, a fost înființată în 2004 și are ca activitate principală comercializarea și distribuția...

Weekendul Body Mind Spirit Expo (4-6 octombrie) vine cu oferte pentru sanatatea ta

Ne apropiem cu pasi repezi de weekendul Body Mind Spirit Expo – cel mai mare targ dedicat unei vieti sanatoase, ce va avea loc la Sala Palatului, in perioada 4-6 OCTOMBRIE 2019! Copiii si antrenorii exerseaza miscarile, sincronurile si vocile pentru a performa pe scena  Momente artistice si demonstratii sportive: https://www.bmse.ro/momente-artistice-si-demonstratii/ Expozantii ...