Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
(VIDEO) Delegația României, la Olimpiada APSM din Republica Moldova

https://youtu.be/LkJ9pSOEBnk Naționala de fotbal a ziariștilor români a învins, cu scorul de 4-3, reprezentativa similară a Republicii Moldova într-o partidă demonstrativă din cadrul Olimpiadei APSM de la Chișinău, informează Revista Sport Magazin. Selecționata României, care este sprijinită de Superbet, Alexandrion Group, Aqua Carpatica și kipa.ro (sponsor tehnic), a...

Fundatia Alexandrion sustine Ziua Sportului Curat

Cu ocazia acestei zile a avut loc o actiunea organizată la Colegiul Național „Ion Luca Caragiale” in data de 10 aprilie, denumită Cupa „Sport Curat”. Mingile oferite de Fundatia Alexandrion au fost  folosite ca premii pentru toți componenții echipelor participante. Tinerii le-au primit direct din mâna unor...

Medalie de aur la Concursul Internațional ”Gourmet Waters” pentru AQUA Carpatica minerală naturală, natural carbogazoasă

Gustul purității, recunoscut la nivel internațional AQUA Carpatica minerală naturală, natural carbogazoasă a fost premiată cu medalia de aur în categoria apelor minerale naturale carbogazoase echilibrate în cadrul ediției cu numărul III a Concursului Internațional „Gourmet Waters”, organizat de AVPA (Agenția pentru Valorificarea Produselor Agricole). Producătorii de...

Naționala ziariștilor români a învins reprezentativa similară a Republicii Moldova în cadrul Olimpiadei APSM de la Chișinău

Naționala de fotbal a ziariștilor români a învins, cu scorul de 4-3, reprezentativa similară a Republicii Moldova într-o partidă demonstrativă din cadrul Olimpiadei APSM de la Chișinău. Selecționata României, care este sprijinită de Superbet, Alexandrion Group, Aqua Carpatica și kipa.ro (sponsor tehnic), a întors spectaculos rezultatul,...

Chateau Valvis Chardonnay este medaliat cu aur la Concursul „Vinalies Internationales” de la Paris, obținand astfel recunoaștere din partea Uniunii Oenologilor Francezi

Chateau Valvis Chardonnay este medaliat cu aur la Concursul „Vinalies Internationales” de la Paris, obținand astfel recunoaștere din partea Uniunii Oenologilor Francezi Chateau Valvis Chardonnay 2017 DOC, un vin din gama premium a Domeniilor Sâmburești, a fost medaliat cu aur la cea de-a 25-a ediție...