Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Author: Clubul Media Business

  • Toate
  • Stiri
Lipsa reglementărilor în domeniul producției de băuturi spirtoase poate costa vieți. Demers al Clubului Media Business către Ministerul Sănătații Publice și cel de Finanțe

În urma evenimentelor tragice recente petrecute la Spitalul de Psihiatrie și pentru Măsuri de Siguranță Săpoca, dar mai ales pentru victimele consumului dăunător de alcool, conducerea Clubului Media Business solicită Ministerului Sănătații Publice, dar și Ministerului de Finanțe să intervină activ în reglementarea producerii...

Branduri de lux pre-owned

Conform materialului realizat de Bianca Dragomir in Cosmopolitan, stilul se educă, se construieşte şi se personalizează conform propriei tale personalităţi. Există foarte puţine limite atunci când vine vorba de stil, iar creativitatea are locul ei de cinste când alegi şi asortezi. De fapt, trăim în cea mai libertină perioadă...

„MAGIA APEI INFORMATE” ediția XXVII

Vă invităm la cea de-a douăzecişişaptea ediție a evenimentului “Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să reînvăţăm să devenim fluizi, ca apa în mişcare.                 Fluid, ca apa în mişcare                         Miercuri, 21 august 2019, orele 21:00, zona Arena Natională, Bucuresti   Invitați:           Ileana Vlăduț – terapeută...

Preselecție pentru Premiile Constantin Brâncoveanu

Fundația Alexandrion reamintește celor interesați că lista nominalizărilor pentru Premiile Constantin Brâncoveanu, ediția a VI-a, 2019, va rămâne deschisă până la data de 28 august. Conform Regulamentului oficial al Premiilor, propunerile  pot fi  trimise către Fundație, urmând ca juriul să decidă câștigătorii.  Pentru a putea fi ...

CUPA RIG by ALEXANDRION GROUP – ediția a XXVI-a

CUPA RIG by ALEXANDRION GROUP ajunge la acest sfârșit de lună la ediția a XXVI-a.  Concursul susținut de Alexandrion Group și Beluga se va desfășura și de această dată pe lacul Corbu, cel mai modern și cel mai bine amenajat carpodrom din România, între 21-25 august...