Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

(VIDEO) Marian Drăgulescu, la debutul în naționala de fotbal a jurnaliștilor: Încerc doar să mă bucur de joc

06 iun. (VIDEO) Marian Drăgulescu, la debutul în naționala de fotbal a jurnaliștilor: Încerc doar să mă bucur de joc

Marian Drăgulescu a declarat la debutul în naționala de fotbal a jurnaliștilor, că, de obicei, se gândește mai puțin la accidentare și că doar înceacă să se bucure de joc, informează Revista Sport Magazin.

„Mă gândesc mai puțin la accidentare, doar vreau să mă bucur de joc. Sunt și un tip un pic mai norocos, mai ales că în 31 de ani de carieră am avut doar vreo 4 accidentări”, a declarat campionul mondial la gimnastică.

Naționala de fotbal a jurnaliștilor, care este sponsorizată de Aqua Carpatica, Superbet și Alexandrion Group, l-a avut în componență pe Marian Drăgulescu într-o partidă demonstrativă desfășurată la Păstrăvăria Brătioara, în cadrul Press Cup Dr. Oetker.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.