Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

(VIDEO) Delegația jurnaliștilor va face o vizită la Distileria Alexandrion și va juca o partidă demonstrativă de fotbal

20 mart. (VIDEO) Delegația jurnaliștilor va face o vizită la Distileria Alexandrion și va juca o partidă demonstrativă de fotbal

Delegația jurnaliștilor, campioană olimpică și mondială en-titre, va efectua mâine o vizită la Distileria Alexandrion din Pleașa.

Apoi, ziariștii tricolori vor juca o partidă demonstrativă de fotbal cu o selecționată alcătuită din reprezentanți din cadrul Alexandrion Group și ai hotelului „New Montana” din Sinaia.


A devenit deja o tradiție pentru delegația jurnaliștilor tricolori să efectueze cantonamentul la hotelul New Montana din Sinaia în vederea pregătirii noului sezon competițional.

Care va debuta la Chișinău, în perioada 12-14 aprilie, unde se desfășoară tradiționalul turneu consacrat memoriei jurnalistului sportiv Boris Harcenco în cadrul Olimpiadei APSM .

Delegația României este sponsorizată de Superbet, Alexandrion Group și Aqua Carpatica, iar noul sponsor tehnic al jurnaliștilor tricolori este Kipa (kipa.ro)

(Foto: iunie 2014, Vadu lui Vodă – Republica Modova. Premierea pentru locul 3 ocupat de jurnaliștii tricolori a fost efectuată de către Ministrul Sporturilor din Modova, Octavian Bodișteanu și președintele Asociației Presei Sportive din Moldova, Eduard Ciobanu)

Ultimul turneu efectuat de jurnaliștii tricolori în Republica Modova a fost în 2014, la Cupa Europei, unde au cucerit medaliile de bronz.

(imagini de la acțiunea din 2017 a delegației jurnaliștilor de la Distileriile Alexandrion și meci de fotbal)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.