Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

“Ziua Porților Deschise la Minitenis” în cadrul Academiei “Victor Hănescu”

20 sept. “Ziua Porților Deschise la Minitenis” în cadrul Academiei “Victor Hănescu”

Academia “Victor Hănescu” a inagurat campania de înscrieri la minitenis prin evenimentul “Ziua Porților Deschise”.

Evenimentul s-a adresat copiilor cu vârsta între 5 și 8 ani, care fac primii pasi în tenis sau care deja au luat contact cu sportul alb și doresc să-și îmbunătățească aptitudinile.

Sub indrumarea antrenorilor academiei, copiii au participat la jocuri de coordonare și dezvoltare a motricității și au exersat loviturile de baza din tenis.

La sfarsitul evenimetului s-au acordat premii tuturor participanților, iar trei norocoși au câștigat o lună de antrenament la minitenis la Academia Victor Hănescu.

Pentru Victor Hănescu, minitenisul este un proiect de suflet în cadrul academiei sale, inspirat de copii săi și de convingerea că, pe termen lung, practicarea sportului alb are beneficii în dezvoltarea armonioasă a copiilor.

SPONSORI: Aqua Carpatica si Dr. Oetker.

Pentru inscrieri la Academia Victor Hănescu, puteți accesa prin contact@academiavictorvanescu.ro sau tel: 0738 855 561.

(de Teodor Chiriac)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.