Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Ziariștii au învins artiștii într-un meci caritabil pentrul Leon, băiețelul lui Kamara

14 mai Ziariștii au învins artiștii într-un meci caritabil pentrul Leon, băiețelul lui Kamara

Națioanala de fotbal a ziariștilor a învins, cu scorul de 4-2, selecționata similară a artiștilor, într-un meci caritabil pentru Leon, băiețelul lui Kamara, disputat la sala Alexandreea Club Fitenss@Spa .

Leon va urma în Turcia un tratament cu celule stem pentru a trata boala de care suferă, tetrapareză spastică. Tratamentul este costisitor și de lungă durată, de aceea, orice persoană care dorește să ajute o poate face în conturile de mai jos:

Asociația Ensar Duman, cu mențiunea Donație Camara Leon Akim: RO37BACX 0000001712976001 – RON; RO10BACX 0000001712976002 – EUR; RO80BACX 0000001712976003 – USD.

Naționala jurnaliștilor, campioană mondială en-titre, care este sponsorizată de Superbet, Alexandrion Group și Aqua Carpatica, a participat recent la Olimpiada APSM de la Chișinău, în timp ce naționala artiștilor este multiplă campioană mondială.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.