Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Weekendul Body Mind Spirit Expo (4-6 octombrie) vine cu oferte pentru sanatatea ta

02 oct. Weekendul Body Mind Spirit Expo (4-6 octombrie) vine cu oferte pentru sanatatea ta

Ne apropiem cu pasi repezi de weekendul Body Mind Spirit Expo – cel mai mare targ dedicat unei vieti sanatoase, ce va avea loc la Sala Palatului, in perioada 4-6 OCTOMBRIE 2019!

Copiii si antrenorii exerseaza miscarile, sincronurile si vocile pentru a performa pe scena  Momente artistice si demonstratii sportive: https://www.bmse.ro/momente-artistice-si-demonstratii/

Expozantii  se pregatesc de zor cu produse benefice tie. De la tratamente alternative, alimentatie sanatoasa – de la miere naturala pana la branza vegana, suplimente naturale, pietre pretioase, astrologie, carti, psihologie, dezvoltare personala, parapsihologie  etc, vei avea posibilitatea sa beneficiezi de oferte si reduceri valabile doar pe perioada expozitiei.

 Slabirehipnoza.ro si Perfectlotus.ro  vin in intampinarea ta si iti ofera 10%  REDUCERE pentru programarile efectuate pe perioada expozitiei B.M.S.E. Vezi oferta mai jos:

Conferintele gratuite sunt deja publicate pe site: https://www.bmse.ro/conferinte-body-mind-spirit-expo-octombrie-2019/

Intrarea este libera!

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.