Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

(VIDEO) O delegație a jurnaliștilor, la cea de a treia ediție a evenimentului Alexandrion Group

24 mart. (VIDEO) O delegație a jurnaliștilor, la cea de a treia ediție a evenimentului Alexandrion Group

O delegație de ziariști din cadrul departamentelor economic, sport sau monden de la importante instituții media TV, online și presa scrisă, a participat pentru al treilea an consecutiv la o acțiune de excepție organizată de Alexandrion Group.

Ziariștii au vizitat mai întâi Distileria Alexandrion, unde au desoperit un model de business matur, un reper al competenței și seriozității în producția băuturilor alcoolice de calitate.

Apoi, naționala ziariștilor, campioană mondială și olimpică en-titre, care este sponsorizată de Superbet, Alexandrion Group, Aqua Carpatica și kipa.ro a jucat o partidă demonstrativă de fotbal în compania selecționatei Alexandrion Group/hotel New Montana.

Au urmat momente de refacere, deconectare și relaxare la hotelul ultramodern New Montana din Sinaia.

Deplasarea jurnaliștilor s-a încheiat cu o vizită la Castelul Peleș din Sinaia.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.