Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

(VIDEO) Meci demonstrativ pentru fiul lui Kamara între naționalele artiștilor și ziariștilor

10 mai (VIDEO) Meci demonstrativ pentru fiul lui Kamara între naționalele artiștilor și ziariștilor

(melodia emoțională pe care Kamara i-a dedicat fiului să Leon)

Naționalele de fotbal ale artiștilor și ziariștilor vor juca o partidă demonstrativă pentru fiul lui Kamara, luni, 13 mai, ora 17:00, la sala Alexandreea Club Fitenss@Spa.

Leon, băiețelul lui Kamara (component al naționalei artiștilor), va pleca marți în Turcia pentru a fi tratat de boala de care suferă, 
tetrapareză spastică. Micuţul poate începe acolo un tratament cu celule stem, dar şi o intervenţie la nivelul coloanei vertebrale.

Tratamentul este costisitor și de lungă durată, de aceea, orice persoană care simte că trebuie să ajute o poate face în conturile de mai jos:

Asociația Ensar Duman, cu mențiunea Donație Camara Leon Akim: RO37BACX 0000001712976001 – RON; RO10BACX 0000001712976002 – EUR; RO80BACX 0000001712976003 – USD

Naționala jurnaliștilor, care este sponsorizată de Superbet, Alexandrion Group și Aqua Carpatica, campioană mondială en-titre, a participat recent la Olimpiada APSM de la Chișinău, în timp ce naționala artiștilor este multiplă campioană mondială.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.