Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Victor Hanescu, premiat de FR si Federatia Internationala de Tenis

14 sept. Victor Hanescu, premiat de FR si Federatia Internationala de Tenis

Tenismenul Victor Hanescu a fost premiat inaintea partidei de dublu cu Suedia, de Federatia Internationala de Tenis si de forul roman de specialitate pentru intreaga activitate in echipa de Cupa Davis tricolora. Victor a primit cate o placheta din partea celor două foruri de specialitate. Premiul oferit de Federatia Internationala de Tenis poarta numele de “ITF Commitment Award”. Hanescu a evoluat în 21 de intalniri pentru Romania, el disputand 37 de partide la simplu si la dublu, palmaresul sau fiind 16 victorii si 21 de infrangeri, dintre care 14 victorii si 16 infrangeri, la simplu, respectiv doua victorii şi cinci înfrângeri, la dublu. “As dori sa multumesc Federatiei Internationale si Federatiei Romane pentru aceste premii. A fost o onoare si un privilegiu sa imi reprezint tara pe o perioada de 13 ani. Este o zi speciala pentru mine, sa imi fac retragerea din Cupa Davis la Bucuresti, alaturi de prieteni si familie. Viata isi urmeaza cursul si trebuie sa-i incurajam pe cei tineri sa vina alaturi de echipă. Multumiri speciale tin sa-i aduc lui Tomai Firicel, care m-a ajutat sa ajung in elita tenisului mondial, lui Florin Segarceanu si Adrian Marcu, pentru ca m-au cooptat in lotul de Cupa Davis”, a spus Hanescu.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.