Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Turul Ciclist al Sibiului, importanta competiție internațională sustinuta si de Alexandrion Group

11 iul. Turul Ciclist al Sibiului, importanta competiție internațională sustinuta si de Alexandrion Group

Sibiul a fost plin si in aceasta vara de cicliști din toate colțurile lumii, veniți să participe la această competiție.

Ediția din acest an a Turului Ciclist al Sibiului a fost câștigată de Ivan Ramiro Sosa, un columbian de 21 de ani, de la pro-continentala Androni Giocattoli Sidermec. Și în 2017, la Sibiu, a triumfat tot un rutier din statul sud-american, și tot din echipa lui Savio, Egan Bernal, un tânăr pe care specialiștii îl consideră acum viitorul star al ciclismului.

Bernal a semnat între timp un contract cu cea mai puternică echipă, Team Sky, și a câștigat deja mai multe curse.

Eduard Grosu, campionul României și component al lotului național, a fost la câteva sutimi de secundă de o nouă victorie în ultima etapă de la Sibiu, după cea de anul trecut. Grosu a sprintat când mai erau 5-600 de metri și i-a depășit rând pe rând pe cei din plutonul fruntaș, format din 7 evadați. Românul a trecut al doilea linia de sosire, după olandezul Jason Van Dalen (Rotterdam) și în fața lui Davide Ballerini (Androni).

Compania Alexandrion Group a sustinut si anul acesta Turul Ciclist al Sibiului la fel cum a procedat si la ultimele doua editii.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.