Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

S-a dat startul celei de a 8-a editii a trofeului “Victor Hanescu”

01 sept. S-a dat startul celei de a 8-a editii a trofeului “Victor Hanescu”

Juniorii sportului alb sunt prezenti din 30 august pana pe 5 septembrie la baza sportivă “Tenis Club Curtea de Arges”, unde participa la deja consacratul concurs “Trofeul Victor Hănescu.” Aceasta este o competitie din circuitul intern al FR Tenis pentru categoriile de varsta 10-12-14 ani, baieti si fete, dublu si simplu. Turneul este organizat de FR Tenis si Tenis Club Curtea de Arges. Toti participantii inscrisi la turneu vor primi cadouri din partea sponsorului oficial al turneului, Dr.Oetker Romania. Castigatorii competitiei vor beneficia de vouchere preschimbabile în materiale sportive. Partidele se vor desfasura pe cele 4 terenuri de zgura si un teren de antrenament ale bazei sportive Tenis Club Curtea de Argeș, remodernizata recent si dotata tehnic la cele mai inalte standarde. “Sunt atasat de Trofeul Victor Hanescu pentru ca este primul proiect de tenis pentru juniori in care Dr.Oetker România s-a implicat. Sprijinim sportul alb in randul juniorilor si uitandu-ne la rezultatele de astazi, ale fetelor, realizam ca eforturile noastre sunt încununate de succes, tenisul feminin fiind astăzi in prim planul scenei internationale. Sper ca cea de-a opta editie a turneului sa descopere talent si ambitie in fiecare dintre jucatori”, a declarat Ioan Cozma, director general Dr.Oetker Romania, sponsor oficial al competitiei. Partenerul oficial al turneului “Trofeului Victor Hanescu” este Dr.Oetker Romania. Editia 2014 se bucura de sprijinul sponsorilor: Steinel, Karcher, Consiliul Judetean Arges, Consiliul Local Curtea de Arges, Vodafone, Raureni, Mistad, Lupa GPS, Posada SA, Hotel Camino, Pastravaria Bratioara, AS Travel, BCD Travel, Ereea, Campofrio si ARC-Asociatia Romana a Carnii. Parteneri media: Radio Arges Expres si Ziarul Arges Expres. Promotorul turneului este SCG-Smart Corporation Group. Compania germana Dr. Oetker are o traditie de peste 120 de ani pe plan international, iar in Romania activeaza inca din anul 1998. Astăzi, Dr. Oetker Romania ocupa, cu cele peste 230 produse, pozitia de lider de piata pe toate categoriile sale: ingrediente pentru prajituri, deserturi pudra, conservanti pentru legume si fructe, pizza & snack-uri congelate. Dr.Oetker vine in sprijinul consumatorilor, oferindu-le solutii la indemana pentru cele mai delicioase ai rapide deserturi de casa, precum si produse gata preparate ce aduc deliciul oricărui moment.

 

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.