Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Romania va participa la a doua editie a Jocurile Mondiale ale jurnalistilor de la Bruxelles

13 aug. Romania va participa la a doua editie a Jocurile Mondiale ale jurnalistilor de la Bruxelles

Delegaţia ziariştilor români va participa în perioada 6 – 10 septembrie la cea de a doua ediţie a Jocurilor Mondiale ale Jurnaliştilor de la Bruxelles.

Selecţionata de fotbal a jurnaliştilor români, care este sponsorizată de Alexandrion Group, Stanleybet şi Aqua Carpatica, va participa la un turneu la care au mai fost invitate echipa Lumii, formația Parlamentului și a românilor stabiliți în Belgia.

La aceste formaţii joacă români stabiliţi în Belgia, care evoluează la FC Amicii din Liga Provincială, formaţie ce a promovat recent în P3.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.