Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Peste 600 de judoka vor participa la Turneul Internaţional “Alina Dumitru”

17 mai Peste 600 de judoka vor participa la Turneul Internaţional “Alina Dumitru”

 

Peste 620 judoka sunt înscriși, de la 47 de cluburi din 5 țări vor participa la Turneul Internaţional “Alina Dumitru”, care se dispută în acest week-end la Sala Sporturilor din Chiajna.


Vineri, 18 mai, începând cu ora 17.00 are loc cântarul oficial al sportivilor din competiţia sponsorizată şi de Aqua Carpatica. Iar sâmbătă sunt programate meciurile.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.