Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Perechea Kestalboim/Luncanu a castigat Vitality Open Tour

17 iul. Perechea Kestalboim/Luncanu a castigat Vitality Open Tour

Perechea Mariano Kestalboim/Petru-Alexandru Luncanu a castigat finala de la Vitality Open Tour, după ce a învins dublul Bogdan Ionut Apostol/ Lukas Mugevicius .cu scorul de 6-2 6-1. Partenerul oficial Vitality Open Tour este Dr. Oetker România, iar organizatorii turneului Tenis Club Curtea de Argeș si Federația Română de Tenis. Turneul face parte din calendarul competițional al ITF Pro Circuit. Ediția 2015 s-a bucurat de sprijinul sponsorilor: Karcher, Steinel, Raureni, Pastravaria Bratioara, Consiliul Local Curtea de Arges, LupaGPS, Hotel Posada, Errea, Angelli și Vodafone.Promotorul turneului este SCG-Smart Corporation Group. Partenerii media sunt: Ziarul Argeș Expres si Radio Argeș Expres.
Compania germană Dr. Oetker are o tradiție de peste 120 de ani pe plan internațional, iar în România activează încă din anul 1998. Astăzi, Dr.Oetker România ocupă, cu cele peste 230 produse, poziția de lider de piață pe categoriile sale: ingrediente pentru prăjituri, deserturi pudră, conservanți pentru legume și fructe, pizza & snack-uri congelate. Brandul vine în sprijinul consumatorilor, oferindu-le soluții la îndemână pentru cele mai delicioase și rapide deserturi de casă precum și produse gata preparate ce aduc deliciul oricărui moment.viti

Tags:
,
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.