Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Pariuri speciale pentru finala Europa League

14 mai Pariuri speciale pentru finala Europa League

Bookmakerii britanici de la Stanleybet au pregatit pentru finala Europa League dintre Sevilla si Benfica o gama foarte variata de pariuri special precum: Cine va avea posesia balonului mai mare?, Cine suteaza mai mult la poarta? Cine beneficiaza de mai multe cornere?, Cate cornere vor fi in meci? Arbitrul va acorda sau nu penalty?

 

p1

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.