Link-uri utile:

Clubul Media Business

https://clubulmedia.ro

Vlogul Elenei Chiriac

https://elennaq.com

Blogul lui Romeo Chiriac

https://chiromelu.blogspot.com

Sport Magazin

https://sportm.ro

Sport Profit

https://sportprofit.ro

Super Profit

http://superprofit.ro

Tot Ceea Ce Este

http://totceeaceeste.ro

Observator Culinar

https://observatorculinar.ro

Revista Succes

https://revistasucces.com

Asociatia Succes in Educatie si Sport

https://asociatiasucces.ro

Succes Grup

https://succes-grup.ro

Revista Business Lounge

https://thebusinesslounge.ro

Comunicate Business

https://comunicatebusiness.ro

Blogul lui Teodor Chiriac

http://teodorchiriac.ro

Cazare Curtea de Arges

http://victoriei35b.ro

Slabire Hipnoza

https://www.slabirehipnoza.ro

Cursuri de calificare

https://cursuridecalificare.ro

Expert Medical Info

https://expertmedical.info

 

 

Pancarde cu numele jucătoarelor și multe surpize de la Dr. Oetker pentru fanii de la BRD Bucharest Open

17 iul. Pancarde cu numele jucătoarelor și multe surpize de la Dr. Oetker pentru fanii de la BRD Bucharest Open

Fanii aflaţi în tribună la Arenele BNR au primit pancarde cu numele jucătoarelor din România la BRD Bucharest Open din partea Dr. Oetker, informează Revista Sport Magazin.

De asemenea, la Arenele BNR au avut loc degustări de Pizza Ristorante de la Dr. Oetker, în cadrul BRD Bucharest Open, turneu dotat cu  premii în valoare de 250.000 dolari.

În faza finală a competiției, spectatorii prezenţi în tribune la Arenele BNR, vor primi atât pălării și evantaie Pizza Ristorante, cât şi Musli Vitalis de la Dr. Oetker.

Programul complet al meciurilor de miercuri este următorul:

Terenul Central 
Kaja Juvan (Slovenia) – Irina Camelia Begu (România), optimi de finală
Varvara Lepchenko (USA) – Martina Di Giuseppe (Italia) de la scorul de 6-3, 1-6, turul 1
Lara Arruabarrena (Spania) – Laura Siegemund (Germania/N.6), optimi de finală
Ysaline Bonaventure (Belgia) – Kristyna Pliskova (Cehia/N.8), optimi de finală
Jaimee Fourlis (Australia) – Viktoria Kuzmova (Slovacia/N.2), (nu înainte de ora 20:00), optimi de finală

Grandstand
Irina Bara (România)/Patricia Maria Ţig (România) – Cristina Bucsa (Spania)/Prarthana Thombare (India), turul 1
Elena Bogdan (România)/Alexandra Cadanţu (România) – Jaqueline Cristian (România)/Elena-Gabriela Ruse (România), turul 1
Irina-Camelia Begu (România)/Raluca Olaru (România/N.1) – Giorgia Marchetti (Italia)/Laura Pigossi (Brazilia), turul 1

Terenul 4 
Aliona Bolsova (Spania)/Tereza Mrdeza (Croaţia) – Ana Bogdan (România)/Isabella Şinikova (Bulgaria), turul 1.
AGERPRES (AS-editor: Marius Ţone, editor online: Alexandru Cojocaru)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.