Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Pancarde cu numele jucătoarelor și multe surpize de la Dr. Oetker pentru fanii de la BRD Bucharest Open

17 iul. Pancarde cu numele jucătoarelor și multe surpize de la Dr. Oetker pentru fanii de la BRD Bucharest Open

Fanii aflaţi în tribună la Arenele BNR au primit pancarde cu numele jucătoarelor din România la BRD Bucharest Open din partea Dr. Oetker, informează Revista Sport Magazin.

De asemenea, la Arenele BNR au avut loc degustări de Pizza Ristorante de la Dr. Oetker, în cadrul BRD Bucharest Open, turneu dotat cu  premii în valoare de 250.000 dolari.

În faza finală a competiției, spectatorii prezenţi în tribune la Arenele BNR, vor primi atât pălării și evantaie Pizza Ristorante, cât şi Musli Vitalis de la Dr. Oetker.

Programul complet al meciurilor de miercuri este următorul:

Terenul Central 
Kaja Juvan (Slovenia) – Irina Camelia Begu (România), optimi de finală
Varvara Lepchenko (USA) – Martina Di Giuseppe (Italia) de la scorul de 6-3, 1-6, turul 1
Lara Arruabarrena (Spania) – Laura Siegemund (Germania/N.6), optimi de finală
Ysaline Bonaventure (Belgia) – Kristyna Pliskova (Cehia/N.8), optimi de finală
Jaimee Fourlis (Australia) – Viktoria Kuzmova (Slovacia/N.2), (nu înainte de ora 20:00), optimi de finală

Grandstand
Irina Bara (România)/Patricia Maria Ţig (România) – Cristina Bucsa (Spania)/Prarthana Thombare (India), turul 1
Elena Bogdan (România)/Alexandra Cadanţu (România) – Jaqueline Cristian (România)/Elena-Gabriela Ruse (România), turul 1
Irina-Camelia Begu (România)/Raluca Olaru (România/N.1) – Giorgia Marchetti (Italia)/Laura Pigossi (Brazilia), turul 1

Terenul 4 
Aliona Bolsova (Spania)/Tereza Mrdeza (Croaţia) – Ana Bogdan (România)/Isabella Şinikova (Bulgaria), turul 1.
AGERPRES (AS-editor: Marius Ţone, editor online: Alexandru Cojocaru)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.