Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Naționala jurnaliștilor, invitată la sărbătoarea a 96 de ani de existență a Rapidului

24 iun. Naționala jurnaliștilor, invitată la sărbătoarea a 96 de ani de existență a Rapidului

Naționala de fotbal a jurnaliștilor a fost invitată să participe marți, 26 iunie, la sărbătoarea celor 96 de ani de existență a Rapidului alături de Rapid Old Boys, FC Rapid, selecționata suporterilor și naționala artiștilor, informează Revista Sport Magazin.

În cadrul acțiunii organizate de Liga Suporterilor Rapidiști la Sala Rapid vor fi premiate personalități din fotbalul rapidist, precum și secțiile sportive care au performat în acest an.

Naționala jurnaliștilor, campioană olimpică și mondială en-titre, care este sponsorizată de Superbet, Alexandrion Group și Aqua Carpatica, a participat recent la Olimpiada APSM de la Chișinău.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.