Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

La ce categorie de vârstă poate să joace fetița de 13 ani a Ruxandrei Dragomir la Argeș Cup Dr. Oetker. Tablou principal și favoriți

16 iul. La ce categorie de vârstă poate să joace fetița de 13 ani a Ruxandrei Dragomir la Argeș Cup Dr. Oetker. Tablou principal și favoriți

Diana Maria Ilie, fetița de 13 ani a Ruxandrei Dragomir, evoluează la categoria de 16 ani în cadrul competiției internaționale Argeș Cup Dr. Oetker, informează revista Sport Magazin.

Peste 70 de jucători din Italia, Bulgaria, România, Anglia, Moldova, Israel, Irlanda, Polonia, India și Rusia, participă la cea de a VI-a ediţie a Argeş Cup, turneu unde Dr. Oetker România este partenerul principal.

Este un tablou principal echilibrat, unde favoriți sunt jucători străini, dar cu șanse de accedere în faza finala a competiției și pentru jucătorii români: https://www.tenniseurope.org/sport/acceptancelist.aspx?id=37C09ACF-51CE-4E99-BA75-034C4DB3F00C.

Argeș Cup Dr. Oetker este o  competiție internațională din cadrul Tennis Europe pentru categoriile de vârstă până în 16 ani, băieți și fete, simplu și dublu, care se dispută la Tenis Club Curtea de Argeş, până la finalul acestei săptămâni.

Pe site-ul Turneului – http://www.astenisclub.ro/argescup, cât și în social media – pagina de Facebook Tennis Junior Stars se vor regăsi știri și informații actualizate pe toată durata desfășurării competiției. Organizatorul Arges Cup Dr. Oetker este Tenis Club Curtea de Argeș. Partenerul oficial al turneului este Dr. Oetker România. Sponsorii editiei 2019 sunt: Păstrăvăria Brătioara, Vodafone, Steinel, Euro Tehno Group, Karcher, Annabella, Râureni, Hotel Posada, Consiliul Local Curtea de Argeș și Consiliul Județean Argeș.

Parteneri media sunt Radio Argeș Expres și Ziarul Argeș Expres, iar promotorul turneului este SCG-Smart Corporation Group.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.