Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Irina Begu, Jaqueline Cristian și Gabi Ruse au participat la Kids Day Dr. Oetker din cadrul BRD Bucharest Open

14 iul. Irina Begu, Jaqueline Cristian și Gabi Ruse au participat la Kids Day Dr. Oetker din cadrul BRD Bucharest Open

Jucătoarele Irina Begu, Jaqueline Cristian și Gabi Ruse au participat la Kids Day Dr. Oetker, cel mai așteptat moment de către copii din cadrul turneului BRD Bucharest Open, informează Revista Sport Magazin.

Astfel, pe terenul central de la Arenele BNR, cei mici au schimbat mingi cu jucătoarele, iar mascota Văcuţa Paula i-a întampinat cu bunătăți.

Begu, Ruse și Cristian vor evolua în curusul săptămânii viitoare pe tabloul principal de la BRD Bucharest Open, turneu dotat cu o premii în valoare de 250.000 dolari.

Copiii au fost fericiți să primească autografe de la cele trei românce și desertul răcoritor Paula Pudding, numai bun pentru zilele călduroase.

De asemenea, la standul Pizza Ristorante au fost prezenți numeroși iubitori ai sportului alb, în timp ce pe toată durata turneului, jucătoarele de top WTA se pot energiza cu micul dejun Musli Vitalis.

În cursul săptâmânii viitoare, fanii vor primi pancarde branduite Dr. Oetker cu numele jucătoarelor românce care evoluează la BRD Bucharest Open, respectiv pălării și evantaie branduite cu Pizza Guseppe si Musli Vitalis.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.