Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Irina Bara, Georgia Crăciun și Mihaela Mărculescu au participat la Kids Day BRD Bucharest Open

19 iul. Irina Bara, Georgia Crăciun și Mihaela Mărculescu au participat la Kids Day BRD Bucharest Open

Irina Bara, Georgia Crăciun și Mihaela Mărculescu au participat la “Kids Day” Dr. Oetker, cel mai așteptat moment de către copii al celei de-a patra ediții a BRD Bucharest Open, informează revista Sport Magazin.

????????????????????????????????????

 

Astfel, pe Terenul Central de la Arenele BNR, cei mici au schimbat mingi cu cele trei jucătoare, iar mascota Văcuţa Paula i-a întampinat cu bunătăți.

Câteva sute de copii au fost fericiți să primească autografe de la tinerele speranțe ale tenisului românesc și desertul răcoritor Paula Pudding, numai bun pentru zilele calduroase.

De asemenea, la standul Pizza Guseppe au fost prezenți norocoșii iubitori ai sportului alb care au primit în prealabil vouchere de degustare.

Pe toata durata turneului, jucătoarele de top WTA se pot energiza de la micul dejun cu Musli Vitalis.

(de Teodor Chiriac)

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.