Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

INCA UN JUCATOR DE LIGA I SEMNEAZA CU ALEXANDRION SPORT MANAGEMENT

04 sept. INCA UN JUCATOR DE LIGA I SEMNEAZA CU ALEXANDRION SPORT MANAGEMENT

Dean Beta, jucatorul echipei de Liga I, Juventus Bucuresti, care in trecut a evoluat pentru grupari precum Metalul Resita, Sportul Studentesc sau Petrolul Ploiesti, a semnat un contract de reprezentare cu o nouă firma apăruta pe zona de impresariat sportiv din Romania. Compania se numește Alexandrion Sport Management și aparține Grupului Alexandrion condus de omul de afaceri Nawaf Salameh.

Compania Alexandrion Sport Management, desi aparuta de doar cateva luni, a semnat deja contracte interesante de reprezentare, atât cu jucători de liga I, dar și cu jucători străini sau de perspectivă ce evolueaza în liga 2 sau 3 din România. Compania Alexandrion Sport Management impresariază și jucători din alte sporturi precum handbal sau tenis.

(de Teodor Chiriac)

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.