Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

FR Tenis a premiat-o pe Ioana Minca cu 5000 de lei

02 apr. FR Tenis a premiat-o pe Ioana Minca cu 5000 de lei

Comitetul Director al Federaţiei Române de Tenis a premiat-o pe Ioana Mincă cu suma de 5000 de lei pentru distincţia „Player of the year powered by the Polar”, pe 2013, primită din partea Tennis Europe. De asemenea, antrenorul sportivei, Gabriel Săndulescu, a fost premiat cu suma de 2500 de lei, la sediul Centrului Naţional de Tenis. Cei doi au fost premiaţi de către George Cosac, preşedintele FR de Tenis. George Cosac a participat la cea de a 40-a întâlnire anuală a Tennis Europe de la Sofia, acolo unde ţara noastră a primit distincţiile „Most Improved Nation Romania 2013” şi „Best B – Nation Romania 2013”, ca o răsplata a rezultatelor şi activităţii FRT din 2013.

t

 

“E o adevărată bucurie să avem astfel de premieri şi de aprecieri. Ne dorim să avem cât mai des astfel de momente, ce reflectă munca întregii familii a tenisului românesc. Federaţia a găsit resurse să o sprijine pe Ioana şi pe antrenorul ei şi şi asigurăm pe toţi cei interesaţi de sprijinul nostru în continuare în drumul către înalta performanţă”,a declarat preşedintele FR Tenis, George Cosac. La ceremonia de azi de la CNT au mai fost prezenţi, printre alţii, Simona Halep, vicepreşedintele FR Tenis, Răzvan Itu, directorul general Ciprian Săvulescu şi antrenorul federal Radu Bădin.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.