Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Dublă medalie de aur pentru Eva Maria Ionescu la Campionatul Național de iarnă

23 dec. Dublă medalie de aur pentru Eva Maria Ionescu la Campionatul Național de iarnă

Eva Maria Ionescu este noua campioană a României după ce a reușit să câștige atât proba individuală cât și cea de dublu a Campionatului National de iarnă U12.

După un parcurs impecabil în care nu a cedat nici un set, Eva s-a impus în finală, scor 6-3, 6-4, în fața favoritei nr. 3 Florea Alessia.

Reușind să treacă peste rivalitatea din finala de simplu, Eva Ionescu, care are echipamentul competiţional asigurat de agenţia Smart Corporation Grup, se impune in proba de dublu alături de Alessia împotriva cuplului constănțean Zbranca Iris / Komarov Andrada, favoritele cu nr. 2, scor 5-7, 6-3, 10-4.

Rezultatele complete ale CN de tenis le puteti gasi AICI.

T.C

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.