Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Dincolo de Arenă, cu ciclistul-implantolog Sorin Gageanu

30 mart. Dincolo de Arenă, cu ciclistul-implantolog Sorin Gageanu

Foarte mulţi dintre noi nu ne trăim visele pentru că pur şi simplu nici nu îndrăznim să încercăm.

Implantologul Sorin Găgeanu este din categoria celor care au îndrăznit.

Prin acţiunile lui de până acum ne-a arătat cum a reuşit să–şi urmeze visul, dar şi cum a putut să–şi depăşească limitele.

Că a fost alergare, ciclism sau box, implantologul care conduce cabinetul stomatologic Artistic Dent ne-a arătat că orice vis e posibil.

Acum, el vrea să meargă, în august, la o cursă ciclism de anvergură la Paris.

Povestea lui o puteți urmări, la emisiunea Dincolo de Arena de la București TV, cu Daniel Lazăr.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.