Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

CUPA STELELOR GRASSROOTS A FOST ORGANIZATĂ DE ASOCIAȚIA STELELE VIITORULUI BUCUREȘTI

03 oct. CUPA STELELOR GRASSROOTS A FOST ORGANIZATĂ DE ASOCIAȚIA STELELE VIITORULUI BUCUREȘTI

Asociația Stelele Viitorului București a organizat în parteneriat cu Federaţia Română de Fotbal acțiunea Cupa Stelelor Grassroots în cadrul Săptămânii Europene a Sportului.

La această acţiune au participat peste 200 copii, pe doua categorii de vârstă, 2009 și 2010.

A participat și o echipă alcătuită din copii cu sindromul Down.

Competiţia s-a disputat la sfârşitul săptămânii trecute în Complexul Cultural Studențesc Sportiv Tei.

(de Teodor Chiriac)

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.