Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Cotele la pariuri pentru semifinalele Cupei Romaniei la fotbal

16 apr. Cotele la pariuri pentru semifinalele Cupei Romaniei la fotbal

Cotele Stanleybet pentru semifinala Cupei României la fotbal, ASTRA – PETROLUL:
o Victorie Astra Giurgiu >>> cota 2.35 (ultima victorie dateaza din 2002)
o Se repeat scorul din tur 0:0 >>> cota 8.00;
o O. Hoban va marca cel putin un gol >>> cota 5.50;
o C. Budescu va deschide scorul >>> cota 3.75

Cotele Stanleybet pentru semifinala Cupei României la fotbal DINAMO – STEAUA:
o Scor corect 3-0 >>> cota 55.0
o Victorie la Dinamo la fix 3 goluri diferenta (3-0, 4-1, 5-2,…) >>> cota 32.0
o Se inscriu 7 sau mai mult de sapte goluri in meci >>> 31.0
o C. Keseru marcheaza cel putin un gol >>> cota 2.35 (a marcat in ultimele 2 martide);
o G. Tucudean marcheaza primul sau ultimul gol al meciului si Dinamo castiga cu 3-0 >>> cota 91.0;
o D. Rotariu primul sau ultimul gol al meciului si Dinamo castiga cu 3-0 >>> cota 111.0

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.