Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Chitila Open Tennis 2019. “Cu o rachetă poţi ajunge la stele sau te poţi simţi în al nouălea cer!”

10 mai Chitila Open Tennis 2019. “Cu o rachetă poţi ajunge la stele sau te poţi simţi în al nouălea cer!”

În perioada 27 mai – 2 iunie, orașul Chitila va găzdui încă o competiție interesantă pentru iubitorii sportului alb, intitulată „Chitila Open Tennis”.

Competiției are un ca mesaj Cu o rachetă poţi ajunge la stele sau te poţi simţi în al nouălea cer!”, iar organizatori sunt Clubul Sportiv Chitila cu susţinerea Primăriei Oraşului Chitila şi Fundaţiei Pro Chitila.

Turneul, care va avea loc pe terenurile Clubului Sportiv Chitila, este deschis jucătorilor din Judeţul Ilfov si Municipiul Bucureşti.

Fiecare jucător care va concura la categoriile simpu masculin +18 ani, +35 ani , +45 ani, +55 ani, simplu feminin, dublu masculin și dublu feminin va  primi medalie de participare.

De asemenea, finaliștii vor primi premii surpiză din partea sponsorilor.

Pentru alte detalii privind înscrierea la turneul „Chitila Open Tennis” ediţia 2019, puteți să consultaţi site-urile: www.clubsportivchitila.ro; www.pro-chitila.ro şi paginile de facebook aferente.

Sau să contactaţi reprezentanţii organizatorilor: Andreea Purluca – 0733840451, andreea.purluca@primariachitila.ro sau Radu Borcea – 0744598806, radu.borcea@primariachitila.ro.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.