Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Câștigătorii turneului pentru copii Junior Sport Cup de la Mangalia

14 sept. Câștigătorii turneului pentru copii Junior Sport Cup de la Mangalia

Turneul pentru copii născuți 2007/08/09/10 Junior Sport Cup, organizat de Stelele Viitorului Bucureşti, a avut loc la sfârșitul săptămânii trecute, la Mangalia.

Primele echipe clasate la turneul de fotbal JUNIOR SPORT CUP:

⚽Grupa 2007
I – ACADEMIA HAGI🏆
II – ACADEMIA FARUL🏆
III – DIDI JUNIOR IAȘI🏆
IV – ATLETICO MADRID BUCUREȘTI🏆

⚽Grupa 2008
I – ACADEMIA HAGI🏆
II – INIZIO BUCUREȘTI🏆
III – ATLETICO MADRID BUCUREȘTI🏆
IV – PERFORMER CONSTANȚA🏆

⚽Grupa 2009
I – KINDER CONSTANȚA🏆
II – PERFORMER CONSTANȚA🏆
III – ACADEMIA HAGI NEGRU🏆
IV – ACADEMIA HAGI ALBASTRU🏆

⚽Grupa 2010
I – KINDER CONSTANȚA🏆
II – PROSPORT ACADEMY🏆
III – ACADEMIA HAGI🏆
IV – ACADEMIA FARUL🏆

(de Teodor Chiriac)

Tags:
,
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.