Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Calendar competițional pe 2015 al FR de Ciclism

03 mart. Calendar competițional pe 2015 al FR de Ciclism

Consiliul Director al Federaţiei Române de Ciclism a centralizat propunerile de competiţii venite de la cluburile afiliate şi de la organizatorii de evenimente. Lista concursurilor care se vor desfăşura în acest an sunt disponibile la următoarea adresa: http://frciclism.org/competitii/calendar/. Acest proiect va fi analizat în cadrul Adunării Generale programată a se desfăşura la începutul lunii Aprilie, informează www.sportprofit.ro. Până atunci, structurile sportive afiliate şi orice organizator de competiţii pot trimite pe adresa de mail a federaţiei, office@frciclism.org, propriile propuneri pentru actualizarea calendarului competiţional.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.