Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Au fost decernate premiile AFAN » Bourceanu cel mai bun fotbalist, Cătălin Tolontan cel mai bun jurnalist

13 ian. Au fost decernate premiile AFAN » Bourceanu cel mai bun fotbalist, Cătălin Tolontan cel mai bun jurnalist

Pe 10 ianuarie 2014, in incinta hotelului Howard Johnson din Bucuresti  a avut loc prima ediţie a Galei Premiilor AFAN. Festivitatea a fost prezentată de Dumitru Costin, preşedintele asociaţiei.

Fotbaliştii şi antrenorii din primele 3 ligi au fost cei care l-au votat pe Alex Bourceanu cel mai bun fotbalist român, iar pe Cătălin Tolontan cel mai bun jurnalist în 2013!

Premiile decernate la aceasta gală:

Cel mai bun tânăr jucător: Nicolae Stanciu. Au mai fost nominalizaţi Gabriel Iancu şi Dorin Rotariu;

Cel mai bun portar: Ciprian Tătăruşanu. Au mai fost nominalizaţi Cristian Bălgrădean şi Mario Felguerias;

Cel mai bun fundaş: Florin Gardoş şi Vlad Chiricheş – la egalitate. A mai fost nominalizat Alexandru Măţel;

Cel mai bun mijlocaş: Alexandru Bourceanu. Au mai fost nominalizaţi Cristian Tănase şi Lucian Sânmărtean;

Cel mai bun atacant: Constantin Budescu. Au mai fost nominalizaţi Raul Rusescu şi Jeremy Bokila;

Cea mai bună jucătoare de fotbal: Ştefania Iulia Vătafu;

Cel mai bun jucător străin: Eric de Oliveira. Au mai fost nominalizaţi Jeremy Bokila şi Lukasz Szukala;

Cel mai bun antrenor: Laurenţiu Reghecampf. Au mai fost nominalizaţi Cristian Pustai şi Cosmin Contra;

Premiul pentru întreaga carieră fotbalistică: Ionel Dănciulescu;

Cel mai bun arbitru: Alexandru Tudor. Au mai fost nominalizaţi Cristian Balaj şi Istvan Kovacs;

Cel mai bun conducător de club: Cornel Şfaiţer (FC Botoşani);

Cel mai bun jurnalist: Cătălin Tolontan (Gazeta Sporturilor);

Cel mai bun moderator TV: Valentin Moraru (Digi Sport);

Sindicalistul anului: Adrian Câmpeanu (jucător la CF Brăila);

Premiu special: Elena Cochet (consilier juridic FRF).

(photo:  jurnalul.ro)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.