Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Alexandrion Group și Fundația Alexandrion sustin Cupa Romaniei la Volei Masculin și Feminin

23 apr. Alexandrion Group și Fundația Alexandrion sustin Cupa Romaniei la Volei Masculin și Feminin

Sală Polivalentă din Alexandria, găzduieste o nouă serie de meciuri de cel mai înalt nivel şi anume semifinalele şi finalele Cupei României la Volei Masculin, respectiv Feminin, conform afişului ataşat.

Tot la sala din Alexandria a jucat, în luna ianuarie, echipa națională feminină de volei a României, în preliminariile pentru Campionatul European, într-un meci pierdut contra Spaniei cu 3-2, eveniment sustinut deasemeni si de Fundatia Alexandrion si Alexandrion Group.

Biletele se pot cumpăra atât online cât şi de la Sala Polivalentă din Alexandria, înainte cu o zi de începerea fiecarui meci.

De-a lungul timpului, Fundaţia Alexandrion şi-a pus amprenta și în susţinerea performanţelor sportului românesc. Trofeele Alexandrion, care onorează performanța internațională a sportivilor români, au în 2019 cea de-a patra ediție. Trofeele Alexandrion sunt, de fapt, o continuare firească a eforturilor Fundației Alexandrion de a susține sportul românesc. Ani la rând, Fundația Alexandrion a sprijinit nu doar echipe sportive, ci și Comitetul Olimpic Sportiv Român, la trei Olimpiade: cea de la Atena, Londra și Beijing. Fundația susține de asemenea și alte sporturi ca: fotbal, handbal, golf, rugby, ciclism, box, polo sau tenis de câmp.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.