Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

60.000 lire sterline pe meci pentru Jose Mourinho

20 ian. 60.000 lire sterline pe meci pentru Jose Mourinho

Jose Mourinho este unul dintre cei mai renumiți antrenori ai lumii, de-a lungul carierei fiind antrenor la echipe precum Real Madrid, Chelsea, Porto, Benfica, Inter și Manchester United. Cu două dintre acestea a reușit chiar să câștige cel mai râvnit trofeu al Europei, UEFA Champions League, în 2004 cu FC Porto și în 2010 alături de formația italiană, FC Internazionale Milano, informează Revista Business Talks.

După despărțirea de Manchester United din decembrie 2018, portughezul a acceptat oferta de a fi analist pentru canalul beIN Sports, unde urmează să primească 60.000 lire sterline (67.361 de euro) pe meci.

Primele două partide pe care Mourinho le va analiza sunt Qatar – Arabia Saudită, meci programat joi și Arsenal – Chelsea, derby londonez care va avea loc sâmbătă, în Premier League.

Tehnicianul se bucură de colaborări și cu alte companii, precum Heineken, Jaguar, Adidas, EA Sports, BT Sport, Hublot, Atlantis Hotels și Lipton Tea, ajungând la o valoare netă a câștigurilor de 50 milioane dolari.

Zlatan Ibrahimovic, Paul Scholes, Ruud Gullit, Arsene Wenger și Yaya Toure sunt alte personaje celebre din lumea fotbalului care au semnat cu beIN Sports.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.