Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Robert Moldoveanu si Ricardo Grigore au premiat câștigătorii turneului Stars Cup

17 dec. Robert Moldoveanu si Ricardo Grigore au premiat câștigătorii turneului Stars Cup

În perioada 13-16 decembrie s-a desfășurat la sala Polivalenta turneul Stars Cup unde au participat 40 echipe din București, Voluntari, Buftea, Snagov, Drobeta Turnu Severin, Sibiu, concurând peste 500 de copii la patru categorii de vârstă 2008, 2009, 2010 și 2011.

Turneul a fost organizat de Academia Stelele Viitorului București, iar premierea a fost făcută de jucătorii internaționali de U21- Robert Moldoveanu si Ricardo Grigore.

Gr. 2010
1 – Acs Initial Buc.
2 – Tandem Sport
3 – Champion Academy
4 – Steaua Noua Generatie

Gr. 2011
1 – Fc Voluntari
2 – Cautis Steaua Sudului
3 – Acs Initial Buc.
4 – Alma Sibiu

Gr. 2009
1 – Acs Initial Buc.
2 – Steaua Noua Generatie
3 – Real Tinere Sperante
4 – Elite Football Academy

Gr. 2008
1 – Vointa Buftea
2 – Champion Academy
3 – Vointa Snagov
4 – Tandem Sport

Gr. 2008
1 – Vointa Buftea
2 – Champion Academy
3 – Vointa Snagov
4 – Tandem Sport

Înainte de premiere a avut loc un meci de Fotbal Unificat cu copii de la asociația Down București și Steaua Noua Generație.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.