Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Ramona Farcău: Pegas m-a învăţat ce înseamnă sentimentul de libertate

05 sept. Ramona Farcău: Pegas m-a învăţat ce înseamnă sentimentul de libertate

Handbalista Ramona Farcău spune pe pagina sa de Facebook că unul dintre cele mai fericite momente ale copilăriei a fost acela în care a învăţat să meargă pe o bicicletă Pegas.

“Ce poate fi mai emoţionant decât reîntâlnirea cu prima bicicletă!? Sunt nespus de fericită să fac iar echipă cu bicicleta Pegas, cea care, o bună perioadă a copilăriei, mi-a fost cel mai bun prieten, învăţându-mă să descopăr sentimentul de libertate.

 

Între timp, am mai crescut, aşa că am ales un model extrem de fiabil şi confortabil, #CutezatorEvolution, pe care vi-l recomand cu drag! Mă simt onorată să devin ambasador al brandului Pegas, alături de care vom dezvolta un frumos parteneriat!”, a declarat handbalista pe pagina sa de Facebook.

Pegas a început acest parteneriat cu Ramona Farcău, pentru că susţine sportivii şi marile valori naţionale.

Ramona a ales să treacă pragul noului magazin Pegas, deschis recent în Afi Palace Cotroceni, de unde a achiziţionat un model Pegas Cutezător.

Handbalista a probat de asemenea rolele şi bicicleta Drumuri Grele Pro – un model recent lansat dedicat sportivilor şi traseelor dificile.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.