Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Pegas dă oficial startul sezonului de pedalat cu un super concert al trupei R.O.A.

24 mart. Pegas dă oficial startul sezonului de pedalat cu un super concert al trupei R.O.A.

Pegas dă oficial startul sezonului de pedalat, duminică, 31 Martie, de la ora 17:00, la magazinul Pegas Băneasa, cu un super concert al trupei R.O.A.

Vino alături de Pegas la Salonul Bicicletei și poți câștiga o bicicletă electrică Partizan. Vezi în premieră Colecția Pegas pentru 2019 și testează ultimele modele, iar la finalul Salonului, duminică, 31 martie, de la 17:00, dăm o super petrecere cu un concert R.O.A.

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.