Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Surprize dulci pentru copiii prezenti la meciurile de Fed Cup

17 apr. Surprize dulci pentru copiii prezenti la meciurile de Fed Cup

Dr. Oetker Romania va oferi copiilor prezenti la Fed Cup deserturi proaspete Paula Pudding si va asigura gustari delicioase pentru toti membrii echipei organizatoare a evenimentului. Iubitorii tenisului, indiferent de varsta, sunt asteptati in zilele de 19 si 20 aprilie pe Arena Centrală din cadrul complexului Arenele BNR din Bucureşti, sa urmareasca partida dintre Romania si Serbia. Implicarea Dr. Oetker Romania ca sponsor oficial al evenimentului nu este intamplatoare, brand-ul sustinand de peste un deceniu sportul alb.

Dr.-Oetker-1

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.