Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Răzvan Vasile – Director Comercial Alexandrion Grup premiat la Gala Capital – Excelența în Management 2017

31 mai Răzvan Vasile – Director Comercial Alexandrion Grup premiat la Gala Capital – Excelența în Management 2017

Gala Premiilor Capital de Excelență în Management a devenit deja tradiție. A ajuns la cea de-a treia ediție . Asta pentru că în economia românească sunt mulți manageri cu rezultate remarcabile care nu sunt cunoscuți opiniei publice și care merită să fie aduși în atenția întregii societăți.

Răzvan Vasile – Director Comercial Alexandrion Grup a primit premiul II la categoria cel mai bun manager comercial/vânzări, datorita consolidarii poziţiei brandurilor companiei, începând cu vinarsul Brâncoveanu, cât şi a produselor sub marca SABER.

De asemenea, mărcile Alexander şi Kreskova au o poziţie stabilă şi contribuie la cifrele de vânzări ale companiei.

Categoriile Galei Premiilor Capital – Excelenţa în Management 2017 sunt:

Cel mai bun manager pentru o nouă intrare pe piaţă

· Cel mai bun manager în coordonarea unei tranzacţii
· Cel mai bun responsabil CSR
· Cel mai bun manager comercial/vânzări
· Cel mai bun manager de resurse umane
· Cel mai bun manager de marketing/PR/Public Affairs
· Cel mai bun manager financiar
· Cel mai bun CEO

Tags:
Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.