Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Patru medalii de aur pentru romania la olimpiada media din tunisia

17 oct. Patru medalii de aur pentru romania la olimpiada media din tunisia

Intre 3 si 12 octombrie a avut loc la Sousse, in Tunisia, Olimpiada Internationala Media, unde Romania a reusit sa obtina trei medalii de aur la natatie, cros si tenis de masa si la fotbal. “A fost o ocazie unica pentru reintalnirea cu multi colegi de breasla din intreaga lume, un bun prilej sa schimbam impresii despre experientele traite de fiecare dintre noi in presa si de a impartasi idei si tendinte, totul pentru o cunoastere a particularitatilor din fiecare parte a lumii. Totodata, ne masuram fortele in competitii sportive, intr-o sarbatoare a prieteniei, pentru ca toti avem de castigat, indiferent de configuratia podiumului in cele 12 discipline de concurs”, a declarat preşedintele OIM, Damien Dejarden. Din delegatia Romaniei, sprijinită de Aqua Carpatica, Laser Tehnology si Stanleybet au facut parte: Cătălin Cirnu (Radio Romania Actualitati), Gabriel-Liviu Balica (Radio Oltenia Craiova), Romeo Chiriac (APS), Nicolae Caliga (Asociatia Clubul Media), Mihai Toma (Libertatea), Andrei Marinas (Digi24) si Cristi Vlad (Digisport). La a XVII-a editie a Olimpiadei Internationale Media au participat peste 300 de jurnalisti din Canada, Martinica, Zimbabwe, Liban, Italia, Belgia, Franta, Croatia, Slovenia, Slovacia, Cehia, Bulgaria, Ungaria, Tunisia, Egipt si Maroc.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.