Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

FR Ciclism solicită MTS un punct de vedere legat de încercarea nestatutară de convocare a AG

19 feb. FR Ciclism solicită MTS un punct de vedere legat de încercarea nestatutară de convocare a AG

Consiliul de Administrație al FR Ciclism solicită MTS un punct de vedere oficial legat de cea de-a doua încercare ilegală și nestatutară a domnului Eduuard Novak de a convca a Adunare Generală, informează www.frciclism.org “Consiliul de administrație recomandă cluburilor afiliate să nu participe la “așa-zisa” Adunare Generală din data de 27 februarie 2015; Consiliul de administrație solicită MTS un punct de vedere oficial legat de cea de-a doua încercare ilegală și nestatutară a domnului Novak de a convoca o adunare generală”, se precizează pe site-ul federației. De asemenea, Consiliul de Administraţie a înaintat Parchetului de pe lângă Tribunalul Municipiului Bucureşti o plângere penală pentru săvârşirea infracţiunilor de uzurpare de calităţi oficiale, întrucât, pe tot parcursul anului 2014, domnul Novak şi-a arogat în nenumărate rânduri calitatea de preşedinte al Federaţiei Române de Ciclism, calitate pe care nu o mai deţine. “Întrucât, pe tot parcursul anului 2014, domnul Novak şi-a arogat în nenumărate rânduri calitatea de preşedinte al Federaţiei Române de Ciclism, calitate pe care nu o mai deţine începând cu data de 12.11.2013, urmare firească a modului cum a înţeles să conducă federaţia în cele 10 luni de mandat, Consiliul de administraţie prin Secretarul general, domnul Lucian Hugeanu Halas a înaintat Parchetului de pe lângă Tribunalul Municipiului Bucureşti, o plângere penală pentru săvârşirea infracţiunilor de uzurpare de calităţi oficiale (art. 258 N.C.P), fals material în înscrisuri oficiale (art 32+ N.C.P), uz de fals (art. 323 N.C.P.) “, se menționează pe site.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.