Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Castigatorii Dr. Oetker Junior Trophy

01 iun. Castigatorii Dr. Oetker Junior Trophy

Perechea Selma Cadar/Ania Hertel (Polonia) a castigat Dr. Oetker Junior Trophy, după ce a învins în finală, scor 1-6, 6-2 [10-5], dublul Gabriela Davidescu/Andreea Prisacariu.

DR O SINGLES CEREMONY

Selma Cadar a castigat Dr. Oetker Junior Trophy, dupa ce a invins-o in finala, scor 6-3, 6-3, pe Gergana Topalova (Bulgaria).

dr o 2

Perechea Ştefan Paloşi/Yshai Oliel (Israel) a câştigat Dr Oetker Junior Trophy, după ce a învins în finală, scor 6-2, 6-3, dublul Varona Alvarez (Spania)/Aaron Schmid (Elveţia). Yshai Oliel (Israel) a câştigat Dr Oetker Junior Trophy, după ce l-a învins în finală, scor 6-3, 6-4, pe Axel Creton (Franţa).

dr o 3

Premierea câştigătoarelor a fost efectuată de directorul general al FRT, Ciprian Săvulescu, directorul turneului, Florenţa Mihai şi Oana Popescu, reprezentanta Erste Asset Management, firmă care a oferit cărţi cu tematica tenis învingătorilor.

DR O CADAR+TOPALOVA

Organizatorul Dr. Oetker Junior Trophy este Federaţia Română de Tenis. Turneul pentru categoria de varsta 14 ani s-a desfasarat la Centrul National de Tenis. Partenerul oficial al turneului este Dr. Oetker România. Sponsorii editiei 2014 au fost: Ţiriac Auto, Erste Asset Management, Ministerul Tineretului şi Sportului, Mercedes-Benz, Kirschbaum, Aldis şi Perla Moldovei. SCG-Smart Corporation Group a fost promotorul evenimentului.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.