Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

botezatu si don giovanni

03 oct. botezatu si don giovanni

Deschidere de stagiune cu nume sonore la Opera Română din Craiova. Don

Giovanni, opera aleasă pentru a da startul unui nou an muzical îi aduce pe aceeași

scenă pe regizorul Plamen Kartaloff, pe designerul Cătălin Botezatu și make-
up artistul Laurent Tourette. Premiera va avea loc pe 9 și pe 11 octombrie, iar

biletele au fost puse deja în vânzare la casieria instituției. “După mult timp, în

repertoriul Operei Române Craiova (ORC) introducem un titlu de W. A. Mozart.

Don Giovanni este una dintre cele mai jucate opere din întreaga lume”, a declarat

directorul Operei Române Craiova, Antoniu Zamfir. Pe de altă parte, Cătălin

Botezatu promite că artiștii vor avea parte de costume de excepție. “Vă asigur

că este vorba despre costume cum nu ați mai văzut până acum. Nu vă spun mai

multe, pentru că vreau să veniți și să vedeți, dar vă promit că o să vă placă. Totul

este, bineînțeles, glamour”, a mai spus designerul. Don Giovanni vine după ce,

ORC a reușit să pună în scenă, în aer liber, Carmina Burana, care a adus un numar

surprinzător de mare de craioveni la un spectacol de gen.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.