Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Aproape 300 de milioane de lei castigati la stanleybet, cu 2500 lei pariati

14 oct. Aproape 300 de milioane de lei castigati la stanleybet, cu 2500 lei pariati

Un parior a mizat 2.500 de lei pe x pauză / 1 final la Polonia – Germania! Cota de 12 i-a adus un profit imens… Una dintre marile surprize realizate in ultimele zile in preliminariile Campionatului European din 2016, Polonia – Germania 2-0, nu i-a luat pe nepregatite chiar pe toti microbistii. Unul dintre pariori a „simtit” chiar si modul in care va decurge partida, astfel ca a avut parte de un castig fabulos – pentru acest lucru a ales Stanleybet, unde a pariat nu mai putin de 2.500 de lei (adică 25 de milioane de lei vechi!). Pariorul inspirat a ales varianta x pauză / 1 final, la o cotă excelenta, 12.00. Iar meciul a decurs exact asa cum spera microbistul: nimeni nu a reusit sa inscrie inainte de pauza, dupa care polonezul Milik a deschis scorul în minutul 50. Gazdele au mai marcat o data, spre finalul partidei, iar pariorul a incasat de la Stanleybet 28.571 lei, aproape 300 de milioane de lei vechi! Compania britanică de pariuri ofera in continuare cote excelente – la Stanleybet puteţi paria si astăzi pe meciuri din preliminariile EURO 2016, cel mai important fiind cel dintre Finlanda si Romania. Pentru peste 2,5 goluri in meciul de la Helsinki, cota este 2,50, iar pentru x pauză / x final, cota este 4,00.

 

image

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.