Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Oferta imobiliară la Domnești, Curtea de Argeș

06 sept. Oferta imobiliară la Domnești, Curtea de Argeș

Vând teren + două construcții în Domnești, Curtea de Argeș situat pe str. Narciselor nr. 9. Este vorba despre două clădiri, una dintre ele fiind nou construită, iar cealaltă fiind casa părintească.

Prima casa este compusă dintr-un parter + mansardă. La parter se află un dormitor, un hol, o bucatatie, o baie și o cămară, iar mansarda conține 3 dormitoare, un hol + dresing și baie (mansarda nu este terminata). Cea de-a doua casa conține doua camere cu bucatarie și hol.

Pentru mai multe detalii apelați următorul numar: 0757849389

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.