Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes –   https://revistasucces.com/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

Comunicate Business – https://comunicatebusiness.ro/

 

Nawaf Salameh, Preşedintele Alexandrion Group, cină la Casa Albă alături de Donald Trump

19 mart. Nawaf Salameh, Preşedintele Alexandrion Group, cină la Casa Albă alături de Donald Trump

Luni seara, la Washington, cu prilejul Zilei Independenței Greciei, președintele Donald Trump și soția sa Melania au organizat o recepție la care au chemat un grup important de greci și ciprioți pentru a sărbători evenimentul împreună la Casa Albă.

Liderii comunității spirituale grecești din SUA l-au avut în frunte pe patriarhul bisercii grecești din America și au fost însoțiți de un grup important de oameni de afaceri greci din SUA și Grecia, de artiști și reprezentanți din mass media.

La recepție au fost invitați și domnul Nawaf Salameh, președintele Grupului Alexandrion, împreună cu soția, doamna Rim Daoud și cu domnul vicepreședinte Stelios Savva.

Merită observată atmosfera extrem de relaxată, lipsită de morgă, ce nu poate fi întîlnită la nici o recepție europeană, inclusiv românească de nivel înalt.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.