Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Masha și Ursul se întorc în România

10 dec. Masha și Ursul se întorc în România

Se spune că de Crăciun poveștile devin realitate. Ei bine, da! Cel mai urmărit serial de desene animate rusesc, „Masha și Ursul”, un adevărat fenomen al Internetului, prinde viaţă din nou pe 11 și 12 decembrie la Sala Polivalentă din București.

Vor fi oferite 4 invitații la această poveste frumoasă de Crăciun, iar tot ceea ce trebuie să faceți pentru a intra în tragerea la sorți este să urmați pașii de mai jos:

– accesați platforma AQUA Carpatica Kids: www.hidratarecorecta.ro
– calculați câte sticluțe de apă este recomandat să consume micuțul vostru în fiecare zi
– scrieți-ne rezultatul într-un comentariu la această postare.

Concursul se va încheia pe data de 10 decembrie, ora 16:00, când va avea loc extragerea și anunțarea câștigătorului.

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.