Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

„MAGIA APEI INFORMATE”ediția XVII

07 oct. „MAGIA APEI INFORMATE”ediția XVII

Vă invităm la cea de-a şaptesprezecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica pentru a ne destinde în spiritul jocului Pétanque.

 

                                  Jocul sferelor Pétanque

                        Marti, 9 octombrie 2018, orele 18:00,

                                     Parcul Plumbuita

                                   (sector 2, Bucureşti)

 

                                               Invitați:

                       Locuitorii  sectorului 2, Bucureşti

          Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach 

                                                            

Octombrie vine cu o noutate în trusa de remedii pentru gânduri şi emoţii negative. La rece, mintea se concentrează mai bine! E vreme prielnică să ne antrenăm stapânirea de sine, focusul mintii, dar şi corpul, în cadrul jocului Pétanque. Vino sa faci cunoştinţă cu sferele ce aduc bucurie şi linişte în viaţa ta.”– Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale (http://perfectlotus.ro).

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE (totceeaceeste.ro).

 

 

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.