Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

MAGIA APEI INFORMATE ediția XXVI

03 iul. MAGIA APEI INFORMATE ediția XXVI

 Vă invităm la cea de-a douăzecişisasea ediție a evenimentului 

“Magia apei informate”, susținut de AQUA Carpatica, ca să continuam 
dezvelirea copilului interior.

                            Surâs de vară

          Joi, 04 iulie 2019, orele 11:00, la Centrul Sfanta Cruce din   
                    Soseaua Mihai Bravu nr. 259 ,Bucuresti.                                                   


    Invitați:  Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach 
www.perfectlotus.ro


          Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de  

Asociatia Business Media Club (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual

                  TOT CEEA CE ESTE (https://totceeaceeste.ro).

www.perfectlotus.ro www.totceeaceeste.ro www.clubulmedia.ro

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.