Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

“Magia apei informate”- ediția XII. AQUA CARPATICA, Rai de petale de mai

11 mai “Magia apei informate”- ediția XII. AQUA CARPATICA, Rai de petale de mai

Cea de-a doisprezecea ediție a evenimentului “Magia apei informate” susținut de AQUA Carpatica  va avea loc luni, 14 mai 2018, orele 11:00, la şcoala Gimnazială  “Petre Ghelmez” din sectorul 2, Bucureşti.

Vom celebra împreună ultima lună a primăverii pe terenul de joacă, în natura înflorită, alături de elevii clasei a IVa ai Şcolii “Petre Ghelmez” şi de Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale Bach.

Ne delectăm şi ne jucăm cu apa şi cu petalele lunii lui Florar, pentru a ne armoniza chiar înainte de evaluarea naţională a competenţelor fundamentale dobândite în ciclul primar, respectiv la finalul clasei a IV-a, ce va avea loc în perioada 15-17 mai 2018.

“Luna mai încheie sezonul primăverii cu arome şi energii proaspete. Puterea focului creator se îmblânzeşte, iar apa începe să-şi intre în drepturi, hrănind seva a tot ceea ce va rodi. Să ne bucurăm de raiul de petale în prag de viaţă împlinită.” Ileana Vlăduț – terapeută BFRP remedii florale ( http://perfectlotus.ro ).

Evenimentul lunar “MAGIA APEI INFORMATE” este organizat de Clubul Media (clubulmedia.ro) și Portalul PR Spiritual TOT CEEA CE ESTE ( http://totceeaceeste.ro )

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.