Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Sticluța AQUA Carpatica Kids din cel mai potrivit izvor AQUA pentru copii, Băjenaru

22 feb. Sticluța AQUA Carpatica Kids din cel mai potrivit izvor AQUA pentru copii, Băjenaru

Izvoarele AQUA Carpatica: Băjenaru, Haja, Ichim, Păltiniș, AQUA 2 și AQUA 3 își au originea în adâncurile munților Carpați, într-o zonă protejată unde nu se desfășoară activități agricole sau industriale.

Toate izvoarele noastre de apă minerală naturală necarbogazoasă (Băjenaru, Haja și Ichim) au calități excepționale și un gust pur, iar proprietățile lor sunt similare.

Însă, din grijă pentru cei mai mici consumatori ai noștri, am ales să îmbuteliem AQUA Carpatica Kids din izvorul Băjenaru, izvorul cu cel mai mic conținut de sodiu (0,63) și de nitrați (0,80).

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.