Link-uri utile:

Clubul Media Business – https://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 

 

Romania, cota 2.50 pentru castigarea semifinalei la Eurovision

09 mai Romania, cota 2.50 pentru castigarea semifinalei la Eurovision

Romania, cota 2.50 pentru castigarea semifinalei la Eurovision

Casa de pariuri Stanleybet oferă cote pentru calificarea României şi pentru câştigatoarea Eurovision 2014. In viziunea bookmakerilor britanici de la Stanleybet, Romania este favorita semifinalei 2 a editiei din acest an a concursului Eurovision alaturi de Norvegia, ambele primind o cota de 2.50 pentru castigarea Semifinalei.

Mai multe cote la acest eveniment gasiti in oferta de pariuri Stanleybet.

(foto: www.eurovision.tv)

Niciun comentariu

Sorry, the comment form is closed at this time.